Zamów nasz transport

ikonki

Zlecenia przyjmujemy
24 godziny na dobę
7 dni w tygodni

Zamów transport - ZADZWOŃ

15 822 84 95
502 064 002

Zamów transport - NAPISZ

caminobus@gmail.com

Tarnobrzeg - Gorzyce

ROZKŁAD JAZDY

TRASA: TARNOBRZEG - GORZYCE przez SOBÓW – FURMANY – SOKOLNIKI - TRZEŚŃ

Przystanki

km

FA

F

F

FA

F

F

F

F

FA

F

F

F

F

F

Tarnobrzeg
ul. Mickiewicza

0

6:05

7:05

7:30

8:35

9:30

10:30

12:45

13:35

14:05

15:10

16:15

17:15

18:15

19:05

Tarnobrzeg
ul. 1-go Maja

0,5

6:07

7:07

7:32

8:37

9:32

10:32

12:47

13:37

14:07

15:12

16:17

17:17

18:17

19:07

Tarnobrzeg
ul. Moniuszki

1,0

6:08

7:08

7:33

8:38

9:33

10:33

12:48

13:38

14:08

15:13

16:18

17:18

18:18

19:08

Tarnobrzeg
ul. Piłsudskiego

2,0

6:10

7:10

7:35

8:40

9:35

10:34

12:50

13:40

14:10

15:15

16:20

17:20

18:20

19:10

Tarnobrzeg
ul. Sikorskiego 1

2,5

6:13

7:13

7:38

8:43

9:38

10:38

12:53

13:43

14:13

15:18

16:23

17:23

18:23

19:13

Tarnobrzeg
ul. Sikorskiego 2

3,5

6:15

7:15

7:40

8:45

9:40

10:40

12:55

13:45

14:15

15:20

16:25

17:25

18:25

19:15

Sobów

10,5

6:22

7:22

7:47

8:52

9:47

10:47

13:02

13:52

14:22

15:27

16:32

17:32

18:32

19:22

Furmany

13,0

6:26

7:26

7:51

8:56

9:51

10:51

13:06

13:56

14:26

15:31

16:36

17:36

18:36

19:26

Sokolniki Górki

15,5

6:30

7:30

7:55

9:00

9:55

10:55

13:10

14:00

14:30

15:35

16:40

17:40

16:40

19:30

Sokolniki Saskie

16,5

6:33

7:33

7:58

9:03

9:58

10:58

13:13

14:03

14:33

15:38

16:43

17:43

18:43

19:33

Trześń

18,5

6:35

7:35

8:00

9:05

10:00

11:00

13:15

14:05

14:35

15:40

16:45

17:45

18:45

19:35

Zalesie Gorzyckie

23,0

6:39

7:39

8:04

9:09

10:04

11:04

13:19

14:09

14:39

15:44

16:49

17:49

18:49

19:39

Gorzyce U.G

25,0

6:41

7:41

8:06

9:11

10:06

11:06

13:21

14:11

14:41

15:46

16:51

17:51

18:51

19:41

Gorzyce F. M.

26,0

6:43

7:43

8:08

9:13

10:08

11:08

13:23

14:13

14:43

15:48

16:53

17:53

18:53

19:43

Legenda:

F - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze.
A - kursuje w soboty.
Busy nie kursują w niedziele i święta.

PDFRozkład jazdy do pobrania w formacie PDF.

 
(C) 1995 - 2014 Transport Busy Camino Tarnobrzeg | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.